HİKAYEMİZ

Firmamız 2010 yılında İstanbul’da kuruldu. İnşaat ve Yapı Malzemeleri Hizmetleri ile hikayemiz başladı. İnovasyona olan inancımızı strateji yönetimimize aktardık. 2015 yılından itibaren İstanbul’da İnşaat, Müteahhitlik ve Temizlik Hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Pazar araştırmalarımız ve müşteri geri bildirimlerinden hareketle 2016 yılında firmamız bünyesinde Clean Koltuk Yıkama‘yı  kurduk.

MİSYONUMUZ

19 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını Uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.